У рейтингу «Юридичної  Газети» двоє партнерів  об’єднання CREDENCE

У рейтингу «Юридичної Газети» двоє партнерів об’єднання CREDENCE

«Юридична Газета» оприлюднила  результати щорічного дослідження "Вибір клієнта: 100 найкращих юристів України". У рейтинг «Юристи-лідери практик» авторитетного профільного видання потрапило двоє  старших партнерів  АО CREDENCE .

Адвокати нашого об’єднання Наталія Дригваль та Артем Трекке -  у числі найкваліфікованіших знавців своєї справи в номінаціях Private clients та WCC (White-collar crime) відповідно. 
Нагадаємо, що кандидат юридичних наук, адвокат Наталія Дригваль працює у сфері права понад 20 років та спеціалізується на захисті інтересів клієнтів  у кримінальному процесі щодо посадових, корупційних злочинів, злочинів у сфері господарської діяльності. Також  Наталія успішно представляє інтереси клієнтів у Суді Європейського Союзу, Європейському суді з прав людини та інших  міжнародних інституціях.

Її колега кандидат юридичних наук, адвокат Артем Трекке, який  має досвід роботи у сфері права  15 років, спеціалізується на корпоративному та  зобов'язальному праві, правовому аудиті бізнесу, захисті у кримінальних провадженнях щодо злочинів проти власності, у сфері господарської діяльності, корупційних злочинів. Він представляє інтереси клієнтів  у суді та на досудовому слідстві, займається питаннями скасування міжнародного розшуку по лінії  Інтерполу.